Draag bij aan Stichting ZoMa – Spread the love

 

Doneer aan stichting ZoMa.

Met onze prachtige vrijwilligersorganisatie Stichting ZoMa – Spread the love zetten wij ons dagelijks in om ontspanning en heling te bieden aan mensen die dit heel goed kunnen gebruiken. Dit doen wij door het geven van Reiki-sessies aan mensen die niet de mogelijkheid hebben om op eigen initiatief een Reiki-behandelaar of therapeut in te schakelen. Onze doelgroepen verblijven bijvoorbeeld in een hospice, ziekenhuis, opvangcentrum, blijf-van-mijn-lijfhuis, psychiatrische instelling, zorgcentrum of geriatrische instelling.

Om het werk van onze Stichting uit te breiden is budget nodig. Onze vrijwilligers willen niks liever en vinden het geweldig om onze missie te kunnen voortzetten en vergroten. Help jij ons om het verspreiden van licht, liefde en bewustwording te realiseren?

Hartelijk dank.

#spreadthelove