Home / Nieuws / Draag bij aan Stichting ZoMa – Spread the love

Draag bij aan Stichting ZoMa – Spread the love

 

Doneer aan stichting ZoMa.

Met onze prachtige vrijwilligersorganisatie Stichting ZoMa – Spread the love zetten wij ons dagelijks in om ontspanning en heling te bieden aan mensen die dit heel goed kunnen gebruiken. Dit doen wij door het geven van Reiki-sessies aan mensen die niet de mogelijkheid hebben om op eigen initiatief een Reiki-behandelaar of therapeut in te schakelen. Onze doelgroepen verblijven bijvoorbeeld in een hospice, ziekenhuis, opvangcentrum, blijf-van-mijn-lijfhuis, psychiatrische instelling, zorgcentrum of geriatrische instelling.

Om het werk van onze Stichting uit te breiden is budget nodig. Onze vrijwilligers willen niks liever en vinden het geweldig om onze missie te kunnen voortzetten en vergroten. Help jij ons om het verspreiden van licht, liefde en bewustwording te realiseren?

Hartelijk dank.

#spreadthelove

 

 

 

Anderen lazen ook

 • 15.09.2023

  De 5 kenmerken van een Spiritueel Coach

  Lees de blog
 • 14.08.2023

  Paul Vossen: Ik gaf mezelf over aan de flow van het leven

  Lees de blog
 • 09.08.2023

  Interview met Eva Alberda: Ik merkte meer synchroniciteiten in mijn leven

  Lees de blog